Pozycjonowanie stron internetowych

Agencja Netelita.pl specjalizuje się w działaniach z zakresu pozycjonowania stron internetowych (SEO) w wyszukiwarce Google.

Jako, że szanujemy zarówno swój jak i Twój czas postanowiliśmy ograniczyć do minimum formalności związanymi z wyceną prac SEO.

Wystarczy, że wyślesz nam adres swojej strony internetowej oraz propozycje słów kluczowych, a w odpowiedzi dostaniesz od nas maila z wyceną.

Oczywiście dobór słów kluczowych nie musi się ograniczać do tych, które nam wyślesz. W wiadomości zwrotnej otrzymasz także proponowane frazy kluczowe wraz z ich miesięczną ilością wyszukań oraz wyceną.

Jak rozliczamy się za pozycjonowanie?

W naszej ofercie mamy dwa rodzaje umów za nasze usługi. Jednak jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje ze strony naszych klientów.

Umowa standardowa

Umowa za efekt

Jak przebiega proces pozycjonowania stron www

Proces

Ile kosztuje pozycjonowanie strony

Popularne pytania i odpowiedzi

Co to jest pozycjonowanie stron internetowych?

Czym jest pozycjonowanie? Jest to usługa, która ma na celu zwiększenie widoczności w wyszukiwarkach internetowych takich jak Google czy Yahoo. Dzięki niemu Twoja strona internetowa pojawi się na określone słowa kluczowe w wynikach organicznych.

Co to jest SEO

SEO, jest to skrót od search engine optimization, czyli optymalizacja strony internetowej.

Komu zlecić pozycjonowanie?

Zarówno agencje marketingowe jak i freelancer SEO będzie dobrym pomysłem. Agencje SEO przeważnie są nieco droższe ale też bardziej stabilne. Wybranie freelancera do pozycjonowania naszej strony może okazać się nieco tańsze, ale też bardziej ryzykowane. Którą z opcji wybierzesz to już zależy wyłącznie od Ciebie.

Czy pozycjonujecie sklepy internetowe?

Tak, zrobimy wszystko aby Twój sklep internetowych zajął wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania. Napisz do nas i zamów bezpłatną wycenę.

Pozycjonowanie czy google adwords?

W zależności od niszy w jakiej działamy. Jednak w większości przypadków zarówno płatne reklamy Adwords jak i pozyskiwanie ruchu organicznego jest optymalne. Dzięki reklamą Adwords możemy natychmiast zdominować pierwszą stronę wyników wyszukiwania. Jedna należy pamiętać, że w momencie wyłączenia reklam nasza strona przestaje być widoczna. Dzięki pozycjonowaniu nasza strona powoli się przebija na czołowe pozycje w wynikach organicznych, a kiedy już się tam znajdzie może zostać na dłużej bez jakichkolwiek wydatków.

Ile trwa pozycjonowanie strony / kiedy efekty?

Wszystko zależy od branży w jakiej działamy. Przy niskiej konkurencji efekty pozycjonowanie można zauważyć nawet po około dziesięciu dniach. Przy branżach bardzo konkurencyjnych na efekty trzeba poczekać nawet i pół roku.